В мач от 29-ия кръг на Бундеслигата тимовете на РБ

...

РБ Лайпциг зарадва Байерн

В мач от 29-ия кръг на Бундеслигата отборите на Република България Лайпциг и Хофенхайм приключиха 0:0. След това тъждество отборът на домакините е на второто място с актив от 61 точки, а Хофе е на 11-ото с 32.

Въпреки напъните и на двата тима да стигнат до голове през първата част това не се случи. През втората част също не липсваха положения. В 59-ата минута Нкунку опита да се разпише, само че не сполучи. Минута по-късно още веднъж отборът от Лайпциг имаше голова обстановка, само че още веднъж гол не падна.

В 65-ата минута Забицер беше покрай отбелязването на гол, само че топката не откри мрежата като мина на сантиметри от гредата. Република България Лайцпиг прати топката във вратата на гостите в добавеното време на дуела, само че след консултация с ВАР попадението не беше затечено и срещата приключи 0:0.
Източник: fakti.bg