В мач от 23-ия кръг на Ла Лига Барселона посреща

...

НА ЖИВО: Барселона - Алавес 1:0

В мач от 23-ия кръг на Ла Лига Барселона посреща Алавес. Двубоят започва в 22:00 часа и ще може да наблюдавате най-интересните моменти с Gong.bg. Резултатът е 1:0 с гол на Тринкао в 29-ата минута на срещата.

Още във втората минута на мача Гризман имаше опция да означи и да открие резултата, само че защитник застана на пътя на топката и не разреши резултатът да бъде открит. Гостите отвърнаха с рискова офанзива в 8-ата минута, само че Лукас Перес стреля много неприятно и топката излезе в навън.

Барселона откри резултата в 29-ата минута, откакто Тринкао се разписа, а асистенцията пристигна от Мориба. Две минути по-рано Баталия стреля чудесно, само че вратарят на Барса беше на равнище.

В 36-ата минута Гризман стреля рисково, Пачеко избави, само че беше беззащитен при добавката на Меси, който направи резултата 2:0. Попадението обаче нямаше, защото след консултация с ВАР съдията отсъди засада на Гризман, чието рамо беше пред тялото на Лежун.

Барселона - Алавес 1:0
голмайстор: 1:0 Тринкао (29)

съставите на двата тима:

Барселона: Тер Стеген, Фирпо, Ленгле, Де Йонг, Жуниор, Мингеса, Тринкао, Пуч, Мориба, Гризман, Меси