Босът на Пари Сен Жермен така и не успя да стигне за мача
В последна сметка президентът на Пари Сен Жермен Насер Ал-Хелайфи няма да участва на дуела против Челси от Шампионската лига довечера. Катарският необут по този начин и не е съумял да излети от Доха, като повода е опасността от бомби и дронове от Иран около въоръжения спор със Съединени американски щати и Израел.
Още от през вчерашния ден Ал-Хелайфи правеше опити да напусне Катар, само че по този начин и не е намерил метод да стигне до Париж.
Ал-Хелайфи е бил държавен министър на Катар и също по този начин е член на суверенния капиталов фонд на страната.
Още от през вчерашния ден Ал-Хелайфи правеше опити да напусне Катар, само че по този начин и не е намерил метод да стигне до Париж.
Ал-Хелайфи е бил държавен министър на Катар и също по този начин е член на суверенния капиталов фонд на страната.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




