След 3-те почивни дни: Къде трафикът е най-натоварен
В края на дългия уикенд, къде е най-натоварено придвижването.
Данните на АПИ, които се подават в действително време, сочат, че сериозен трафик има на входовете на София. При комплекс „ Черната котка ” при започване на автомагистрала „ Тракия ” на час минават приблизително по 3400 автомобила. Другата натоварена точка е автомагистрала „ Хемус ”, като ТОЛ камерите при Горни Богров регистрират приблизително по 2400 автомобила в час.
Интензивен трафик се чака и от Банско и Гърция. Отсечката от Симитли до Благоевград е затворена поради задействало се свлачище. Около две седмици ще отнеме неговото обезопасяване.
След Симитли колите се пренасочват към основен път Е-79 и се движат по него до Благоевград, откъдето още веднъж се връщат на автомагистрала „ Струма ”.
Данните на АПИ, които се подават в действително време, сочат, че сериозен трафик има на входовете на София. При комплекс „ Черната котка ” при започване на автомагистрала „ Тракия ” на час минават приблизително по 3400 автомобила. Другата натоварена точка е автомагистрала „ Хемус ”, като ТОЛ камерите при Горни Богров регистрират приблизително по 2400 автомобила в час.
Интензивен трафик се чака и от Банско и Гърция. Отсечката от Симитли до Благоевград е затворена поради задействало се свлачище. Около две седмици ще отнеме неговото обезопасяване.
След Симитли колите се пренасочват към основен път Е-79 и се движат по него до Благоевград, откъдето още веднъж се връщат на автомагистрала „ Струма ”.
Източник: novinite.bg
КОМЕНТАРИ




