В контролен мач, игран на стадиона в село Марикостиново, Беласица

...

Беласица и Струмска слава не излъчиха победител

В надзорен мач, игран на стадиона в село Марикостиново, Беласица и Струмска популярност приключиха при резултат 2:2.

Славата поведе още в осмата минута, след съвършено изпълнен фал на Антонио Ласков, а в осемнадесетата минута отборът от Радомир съумя да удвои своя задатък след контраофанзива приключена от Арнел Кадрич.

През втората част комитите бяха тези, които стояха по-добре на терена и съумяха да стигнат до равенството, като още в четиридесет и шестата минута съумяха да понижат изоставането в резултата посредством Аспарух Смилков. Изравнителния гол бе дело на юношата на Бела, Диего Александров, който в 81-ва минута се оказа най-съобразителен при безредие пред вратата на Струмска популярност и съумя отблизо разстояние да преодолее вратаря. Пълния поврат за Беласица можеше да донесе Антон Гущеров в последната минута на мача, само че ударът му срещна странична греда.

Това е второ тъждество за петричани, откакто и в първата си контрола приключиха при резултат 2:2 против Вихрен Сандански.

Източник: struma.com