В клетвата на народните представители не присъства думата партия. Там

...
В клетвата на народните представители не присъства думата партия. Там
Коментари Харесай

Асен Василев: Държавата не може да се управлява от диванчета и фотьойлчета

В клетвата на народните представители не участва думата партия. Там участват думите - Заклевам се в името на Република България да съблюдавам Конституцията и законите на страната и във всичките си дейности да се управлявам от ползите на народа. Днес се веселя, че депутатите от " ИТН " демонстрираха, че в действителност ще се управляват от ползите на народа.

Това разгласи на ексклузивен брифинг министърът на финансите във връзка решението на министър Радостин Василев и депутати от Има Такъв Народ да изоставен парламентарната група на партията и да смъкват доверието си от Слави Трифонов. 

" Не може страната да се ръководи от диванчета и фотьойлчета. Това е повода да сме в този батак. Държавата би трябвало да се ръководи от хората, които вървят всеки ден на работа в Народно събрание, а не през фейсбук, джипки и от Сараите. Мафията загуби опцията да образува държавно управление. Сега думата е на народа. Трябва да убедим хората, че борбата с мафията е основна ".  

Очаквайте детайлности! 
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР