В католическо училище в американския град Минеаполис в щата Минесота

...
В католическо училище в американския град Минеаполис в щата Минесота
Коментари Харесай

В католическо училище в американския град Минеаполис беше открита стрелба

В католическо учебно заведение в американския град Минеаполис в щата Минесота през днешния ден имаше пукотевица, оповестиха международните организации. Според локални медии има няколко жертви, съобщи Българска телеграфна агенция.

" Съобщено ми бе за пукотевица в католическо учебно заведение и ще продължа да ви осведомявам - незабавно щом получа повече данни ", съобщи губернаторът на Минесота Тим Уолз. Полицията е била изпратена на мястото на случая.

" Моля се за нашите деца и учители, чиято първа седмица в учебно заведение бе помрачена от този ужасяващ акт на принуждение ", добави губелнаторът на щата.

Властите оповестиха, че стрелецът е бил " обезвреден ". Президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп сподели, че е бил напълно осведомен за трагичния случай със пукотевица в Минеаполис и уточни, че Белият дом ще продължи да следи обстановката.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР