В изтеглена среща от VIII кръг на първенството на монтанската

...

Шурданица скъса мрежата на Хайдут в Ерден

В изтеглена среща от VIII кръг на шампионата на монтанската IV-та дивизия тимът на "Шурданица " (Георги Дамяново) разгроми със 7:0 като посетител "Хайдут " (Ерден).
Футболистите на водача в класирането за първи път играха с новите си екипи, подарени им от зам. регионалния шеф на Монтана Нина Петкова. С тях „ зелените “ взеха решение изхода от мача още през първото полувреме, когато нанизаха 5 безответни гола във вратата на противника.
Резултатът откри Мирослав Йорданов-Джудиста в 4-та мин., а пет по-късно Иво Ангелов-Шишето повиши. Двамата се разписаха още веднъж в 11-та и 28-та мин. на мача. В 41-та мин. Ангел Ангелов направи 5:0, а три минути по-късно основният арбитър Ивайло Тодоров даде дузпа за гостите, само че вратарят Иван Иванов я изпусна. Пет минути преди края на дуела Мирослав Йорданов оформи своя хеттрик, а точка на разгрома постави Ани Петков (87).
Източник: bulnews.bg