В Италия е обявен червен код за интензивен трафик, заради

...
В Италия е обявен червен код за интензивен трафик, заради
Коментари Харесай

`Червен код за трафика в Италия през този уикенд

В Италия е разгласен червен код за натоварен трафик, поради завръщащите се в огромните градове  в последните дни от летните ваканции.

Червеният код е в действие от петък следобяд, визира събота 31 август и изключително неделя – 1 септември. Натовареният трафик е към огромните градски центрове в цяла Италия от ваканционните морски и планински курорти най-много в посока юг-север и от държавните граници. 

Движението се чака да е доста интензивно по всички автомагистрали и първокласни пътища на островите Сицилия и Сардиния и по цялото продължение на Апенинския полуостров. 

До 3 септември са анулирани поправки по пътищата на 906 обекта. Забраната за придвижване на камиони е в действие на 31 август от 8 до 16 часа и на 1 септември – от 7 до 22 часа локално време. Заради горещините, от организацията за пътната инфраструктура ANAS, поучават водачи и пасажери да носят артикули от първа нужда и ресурс от вода, с цел да се избегне дехидратация по време на пътуването, при положение на отмалялост, да се спреи отпочине на избраните за това места. 
Източник: front.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР