Бела Хадид с голямо признание: още на 14 години си е оперирала носа
В изявление за корицата на списание Vogue, супермоделът Бела Хадид разкри за битката с психологичното си здраве и тялото си, в това число депресията, тревогата и борбата с анорексията, като сподели, че постоянно се е чувствала „ грозна “ в съпоставяне със сестра си Джиджи Хадид.
Виж още: Краят пристигна: Златка и Благой стопираха да се следват онлайн, той я изтри от живота си!
Тя призна, че си е направила интервенция на носа, когато е била на 14, макар че в този момент желае това в никакъв случай да не се е случвало и сега да има носа на своите предшественици.
Бела обаче побърза да посочи, че не е правила никакви други процедури, за които хората обичат да съдят и подлагат на критика.
Моделката също съобщи, че желае да постави завършек на всички клюки, че има филъри и други интервенции, тъй като това е цялостна неистина.
Виж още: Какво се случва с Хейли Бийбър? Манекенката е била призната в болница
Междувременно нейната майка Йоланда Хадид също влезе в Instagram, с цел да удостовери, че нито едно от децата ѝ в никакъв случай не си е слагало филъри или ботокс.
Изображение: https://www.instagram.com/bellahadid/




