В интерес на народа на Украйна да живее в мир

...
В интерес на народа на Украйна да живее в мир
Коментари Харесай

Патриарх Кирил: В интерес на Украйна е да живее в мир с Русия

В интерес на народа на Украйна да живее в мир с Русия, да споделя с нея обща история, просвета и религия. Това съобщи съветският патриарх Кирил, представен от ТАСС.

 

Според него това се вижда все по-ясно. Това постоянно е било и ще бъде ключът към просперитета и свободното развиване на нашия приятелски народ. Ние одобряваме с огромна болежка всичко, което заплашва Украйна през днешния ден, акцентира той.

 

По думите му циничните политически стратези са съумели да вбият чеп сред жителите на Русия и Малорусия, приятелски едноверски нации.

 

Искрено съм уверен, че тази политика на втълпяване на ненавист рано или късно ще получи своята оценка в съда на международната история и, несъмнено, в съда Божи, добави патриарх Кирил.

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР