В хубави времена всеки може да работи. Важното е една

...
В хубави времена всеки може да работи. Важното е една
Коментари Харесай

Радомир Чолаков, КЗК: В хубави времена всеки може да работи

" В хубави времена всеки може да работи. Важното е една страна да се оправя в рецесия ".

Това разяснява пред Българска национална телевизия Радомир Чолаков, заместител - ръководител на Комисия за защита на конкуренцията, по отношение на напрежението сред Иран със Съединени американски щати и Израел.

Той заяви, че рецесия с медикаментите е мобело да има поради н апрежението сред Съединени американски щати и Иран.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР