В град Левски, едноименния тим победи Етър II (Велико Търново)

...

Левски обърна Етър II

В град Левски, едноименния отбор победи Етър II (Велико Търново) с 3:2 в среща от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига. Стана забавен мач. Венцислав Миленов откри за домакините в 20-ата минута. Александър Гугучков изравни след още толкоз време.
 Пълна готовност в Етър II за мача в Левски Пълна готовност в Етър II за мача в Левски
В 71-ата минута Калоян Ненчев се измъкна самичък против вратаря и даде задатък на дребните „ боляри “. Малко по-късно Гугучков опита да трансферира вратаря на Левски, само че топката мина и над гредата. Секунди по-късно Ненчев тресна гредата.
 Ивайло Раденцов: Няма повече накъде да отстъпваме Ивайло Раденцов: Няма повече накъде да отстъпваме
После пристигнаха минутите на Ивайло Раденцов. Капитанът на домакините изравни от фаул в 80-ата минута, а скоро асистира за победното попадение на Миленов.