В град Левски, едноименния тим отнесе Локомотив (Дряново) с 5:0.

...

Левски с очакван разгром над Локо

В град Левски, едноименния отбор отнесе Локомотив (Дряново) с 5:0. Двубоят е от втория кръг на Северозападна Трета лига. Гостите би трябвало да са удовлетворени, че си потеглиха единствено с петица, тъй като имаше още сериозни моменти пред вратата им.
 Ивайло Раденцов: Излизаме за наложителна победа Ивайло Раденцов: Излизаме за наложителна победа
Тихомир Тодоров даде звук за разгрома в края на първото полувреме, когато излезе самичък против дряновския пазач и го матира. Джанко Танев удвои, десетина минути след почивката, възползвайки се от блъсканица.

Траян Димитров направи резултата типичен, реализирайки с глава. Четвърт час по-късно Ивайло Иванов се измъкна самичък против стража на гостите и също го преодоля. Той го и трансферира за 5:0 в последните секунди на срещата.