Борисов: Претърпяхме крах! Сега имаме едноличен модел Радев
В ГЕРБ лидерският въпрос не стои
Претърпяхме провал! Сега имаме едноличен модел " Радев ".
Радев организира съвършена акция, остави глупавите ГЕРБ и ППДБ да се бият между тях. Стана „ двама се карат, третият печели “. Това съобщи водачът на ГЕРБ Бойко Борисов. Партията дава публична конференция по отношение на провелия се предварителен избор на 19 април.
„ От поръчките на ГЕРБ и ПП-ДБ за по 121 депутата, хората дадоха на Радев 131. Сега имаме еднолично ръководство. Всички положителни планове на това планове могат да се осъществен, без никой да му пречи “, съобщи Борисов.
„ Дружбата ни с Движение за права и свободи ни донесе отлив от 100 000, дружбата ни с Политическа партия ни донесе отлив на още 100 000 гласа “, регистрира той. ГЕРБ не можаха да одобряват, че ръководството не зависи от мен, а от Пеевски. Тези 200 000 гласа по тази причина ни напуснаха, изясни Борисов.
„ Струваше си да съм пленник на Пеевски в името на страната “, съобщи Борисов.
„ На Българите им писна да слушат оправданията на партиите, в това число и нашите “, сподели той.
„ Като се има поради, че Радев си има президент, има си и Конституционен съд, еднолично определен от него, е опция положителните му хрумвания да стават факт. Няма да му разясня програмата, погледнах я, само че не желая да излезе, че се заяждам. Желая му триумф “, добави той.
" Предстои ужасно доста работа, която би трябвало да свършим, с цел да върнем доверието на хората, подкрепяйки верните и морални неща, зад които застанахме, когато основахме ГЕРБ ", показа кметът на Стара Загора Живко Тодоров.
„ Ще търсим съдействието с останалите десни партии в и отвън Народното събрание, тъй като считаме, че България би трябвало да има мощна дясна политика и дясно посланичество. Очертаваме за бъдещето антикорупционен профил на партията. И без безпринципни обединения. И третият извод е съдействие с десни партии ", сподели още Тодоров.
„ Ситуацията допуска да се гледа всичко, което се случва по света и към нас. Трябва да гледаме най-много към себе си. Причината за по-лошия ни резултат е ясна – партньорства, които нашите обичайни поддръжници не утвърдиха, оредяването на партията през последните месеци “, сподели Томислав Дончев.
„ По-важно е какъв ще е курсът отсега нататък. Българите ни отредиха ролята на съпротива и ще изпълняваме тази работа почтено “, даде обещание той.
По думите му ГЕРБ ще се върне към курса център-дясно.
„ Не може да си позволим да имаме живот на заеми, бюджетът е доста значим. Всичките ни значими цели за икономическото развиване, образованието, индустриалното развиване, са ни значими “, посочи Дончев.
Според него положението на обществото ни и икономическото ни развиване зависят от качеството на образованието.
„ Ще сме градивна съпротива и няма да се заяждаме на дребно. Ще поддържаме всяка добра концепция “, даде обещание той и посочи, че въпреки всичко даде обещание ГЕРБ да подлага на критика, когато би трябвало и да показва проблемите.
Данните на ЦИК показват „ Прогресивна България “ на Румен Радев като първа мощ с 44,594%. Оспорвано второ и трето място, съответно ГЕРБ-СДС с 13.387% и ПП-ДБ с 12.618%. ДПС и " Възраждане " са надлежно четвърти и пети.
Претърпяхме провал! Сега имаме едноличен модел " Радев ".
Радев организира съвършена акция, остави глупавите ГЕРБ и ППДБ да се бият между тях. Стана „ двама се карат, третият печели “. Това съобщи водачът на ГЕРБ Бойко Борисов. Партията дава публична конференция по отношение на провелия се предварителен избор на 19 април.
„ От поръчките на ГЕРБ и ПП-ДБ за по 121 депутата, хората дадоха на Радев 131. Сега имаме еднолично ръководство. Всички положителни планове на това планове могат да се осъществен, без никой да му пречи “, съобщи Борисов.
„ Дружбата ни с Движение за права и свободи ни донесе отлив от 100 000, дружбата ни с Политическа партия ни донесе отлив на още 100 000 гласа “, регистрира той. ГЕРБ не можаха да одобряват, че ръководството не зависи от мен, а от Пеевски. Тези 200 000 гласа по тази причина ни напуснаха, изясни Борисов.
„ Струваше си да съм пленник на Пеевски в името на страната “, съобщи Борисов.
„ На Българите им писна да слушат оправданията на партиите, в това число и нашите “, сподели той.
„ Като се има поради, че Радев си има президент, има си и Конституционен съд, еднолично определен от него, е опция положителните му хрумвания да стават факт. Няма да му разясня програмата, погледнах я, само че не желая да излезе, че се заяждам. Желая му триумф “, добави той.
" Предстои ужасно доста работа, която би трябвало да свършим, с цел да върнем доверието на хората, подкрепяйки верните и морални неща, зад които застанахме, когато основахме ГЕРБ ", показа кметът на Стара Загора Живко Тодоров.
„ Ще търсим съдействието с останалите десни партии в и отвън Народното събрание, тъй като считаме, че България би трябвало да има мощна дясна политика и дясно посланичество. Очертаваме за бъдещето антикорупционен профил на партията. И без безпринципни обединения. И третият извод е съдействие с десни партии ", сподели още Тодоров.
„ Ситуацията допуска да се гледа всичко, което се случва по света и към нас. Трябва да гледаме най-много към себе си. Причината за по-лошия ни резултат е ясна – партньорства, които нашите обичайни поддръжници не утвърдиха, оредяването на партията през последните месеци “, сподели Томислав Дончев.
„ По-важно е какъв ще е курсът отсега нататък. Българите ни отредиха ролята на съпротива и ще изпълняваме тази работа почтено “, даде обещание той.
По думите му ГЕРБ ще се върне към курса център-дясно.
„ Не може да си позволим да имаме живот на заеми, бюджетът е доста значим. Всичките ни значими цели за икономическото развиване, образованието, индустриалното развиване, са ни значими “, посочи Дончев.
Според него положението на обществото ни и икономическото ни развиване зависят от качеството на образованието.
„ Ще сме градивна съпротива и няма да се заяждаме на дребно. Ще поддържаме всяка добра концепция “, даде обещание той и посочи, че въпреки всичко даде обещание ГЕРБ да подлага на критика, когато би трябвало и да показва проблемите.
Данните на ЦИК показват „ Прогресивна България “ на Румен Радев като първа мощ с 44,594%. Оспорвано второ и трето място, съответно ГЕРБ-СДС с 13.387% и ПП-ДБ с 12.618%. ДПС и " Възраждане " са надлежно четвърти и пети.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




