В двубой от 25-ия кръг на Серия А Ювентус посреща

...

НА ЖИВО: Ювентус - Специя 0:0, греда за домакините

В дуел от 25-ия кръг на Серия А Ювентус посреща Специя. За гостите българският нападател Андрей Гълъбинов е на аварийна пейка. Мачът започва в 21:45 часа, а Gong.bg ще го наблюдава онлайн.

Гостите от Специя сътвориха забавна обстановка и опция за попадение в 8-ата минута, само че Маджоре стреля настрана от вратата. Две минути по-късно Киеза прати топката във вратата на Проведел, само че попадение нямаше поради засада.

В 15-ата минута още веднъж Киеза излезе на голова позиция, само че диагоналният му удар мина настрана от вратата. Седем минути по-късно Роналдо се оказа на голова позиция, само че бранителите на гостите се оправиха със обстановката. В идващите минути домакините упражниха сериозен напън към вратата на противника, само че гол не падаше. В 42-ата минута отличен диагонален удар Роналдо нацели страничната греда. В идната минута Киеза беше на голова обстановка в наказателното поле на противника, само че още веднъж гостите оцеляха.

Ювентус - Специя 0:0

Ето и съставите на двата тима:

Ювентус: Шчесни, Данило, Демирал, Де Лихт, Сандро, Киеза, Бентанкур, Рабио, МакКени, Кулушевски, Роналдо