В Дреновец едноименния тим загуби от Вихър (Славяново) с 1:2.

...

Вихър спечели в Дреновец

В Дреновец едноименния отбор загуби от Вихър (Славяново) с 1:2. Двубоят е от 32-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен триумф за гостите. Срещата стартира завладяващо. Николай Николов стреля неспасяемо по диагонала и в 6-ата минута топката спря в мрежата на гостите. Само след 180 секунди равенството беше възобновено. Благовест Ленков проби и подаде на голлинията, където Анатоли Петров единствено отклони топката в мрежата. Вихърци можеха да поведат до почивката, само че Тони Паликрушев, капитана Цветан Петров и на два пъти Ленков се разминаха с гола. След почивката домакините насочиха два удара. Съперникът обаче имаше повече шансове.
 Вихър потегля за Дреновец с много проблеми Вихър потегля за Дреновец с много проблеми
Отново в основата им беше Ленков. В 78-ата минута Светослав Кръстев изведе Петров самичък против вратаря и капитана трансферира Юлиян Весков, реализирайки победния гол. Влезлият като запаса за славяновския отбор Десислав Русев се разписа в 85-ата минута, само че рефера не зачете попадението, отсъждайки засада. Накрая Ленков беше фаулиран, само че Кристиян Григоров не вкара дузпата, насочвайки топката над гредата.