В Дреновец, едноименния тим се наложи с 4:1 над Вихър

...

Дреновец с първа победа

В Дреновец, едноименния отбор се наложи с 4:1 над Вихър (Славяново) в дуел от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига. Домакините нанесоха своя удар единствено за 20 минути. В 4-ата Денис Димитров излъга вратаря на гостите и откри резултата след пас на Деян Захариев.
 Николай Боянов: Няма да подценим Дреновец, борбата ще е тежка Николай Боянов: Няма да подценим Дреновец, борбата ще е тежка
Последният удвои в 11-ата след независим пробив. Пак той направи резултата типичен в 27-ата минута когато шутира от границата на наказателното поле.

Всичко дефинитивно завърши в 82-ата минута, когато Денис Димитров приключи с ново попадение независима акция. След 120 секунди, Димитър Димитров осъществя почетния гол за Вихър.