В драматична битка в последния турнир от градското първенство по

...

Мирослав Милчев е новият стар градски шампион по шахмат на Видин

В трагична борба в последния шампионат от градското състезание по шахмат на Видин Мирослав Милчев устоя позициите си и за следващ път извоюва купата Градски първенец на Видин. Макар и шампионата на 16 декември да бе извоюван от втория в окончателното класиране – м.с. Ивайло Тодоров, който се наложи в директната борба сред двамата, на него не му доближиха едвам 5 точки, с цел да победи с първото място в генералното класиране.
Класиране от шампионата на 16 декември: Ивайло Тодоров; 2. Мирослав Милчев; 3. Мирослав Костов; 4.Цветан Цоков; 5.Илиян Илиев; 6.Евтим Стефанов
В генералното класиране за 2017 година, което се прави от 10-те най-хубави достижения на състезателите през годината нещата наподобяват по този начин: