В доста ключов двубой от долната половина на Бундеслигата Кьолн

...

Кьолн с ключова победа над Арминия

В много основен дуел от долната половина на Бундеслигата Кьолн се оправи с Арминия Билефелд и завоюва с 3:1 като срещата беше от 19-ия кръг. След този триумф домакините заемат 14-ото място с актив от 18 точки, а Арминия е на 16-ото със 17.

Домакините откриха резултата още в 10-ата минута, откакто Волф се разписа отблизо разстояние. Гостите отвърнаха с рискова офанзива, само че ударът на Шиплок беше избавен от вратаря.

В 28-ата минута на дуела още веднъж Волф матира стража на гостите и удвои резултата. През втората част "козлите " съумяха да осъществят и трети гол, правейки преднината класическо.

Гостите съумяха да осъществят почетен гол посредством Кордова, който се възползва от пас на Клос.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `