В добавеното време се стигна до разбъркване пред вратата на

...

Ботев и АПОЕЛ завършиха наравно 0:0

В добавеното време се стигна до безредие пред вратата на кипърския гранд, само че попадение нямаше и по този начин двата приключиха при 0:0.

Отборите на Ботев (Пловдив) и АПОЕЛ (Никозия) приключиха наедно 0:0 в мач от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Двубоят предложи много забавни моменти за почитателите на двата отбора и пропуски пред вратите.

Голяма част от ситуациите бяха основани през първото полувреме на мача. предава Спортал.

През второто Ботев потърси гола с включването в игра на двама нападатели в лицето на Мартин Секулич и Антоан Бароан. До гол обаче не се стигна. На стадион " Васил Левски " присъстваше босът на " канарчетата " Антон Зингаревич. Във ВИП ложата бе и претендентът за президент на БФС Димитър Бербатов.

Ботев (Пловдив) се завърна на европейската сцена след четиригодишно спиране и ориста на отбора ще се реши след седмица, когато " канарчетата " гостуват на АПОЕЛ в Никозия.
Източник: petel.bg