В Димитровград, едноименния тим се наложи с 1:0 над Борислав

...

ФК Димитровград с минимална, но важна победа

В Димитровград, едноименния отбор се наложи с 1:0 над Борислав (Първомай). Двубоят е от 26-ия кръг на Югоизточната Трета лига. В 38-ата минута вратаря на гостите се размина с топката и Николай Георгиев я вкара в празната врата. Спечелените три точки отдалечиха домакините от сериозна зона в класирането.

Важността на мача и задачата наложително да го вземат, скова димитровградчани. Те пропиляха три положителни благоприятни условия до почивката. След нея натиснаха, сътвориха много шансове, само че не съумяха нито един път.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.