В четвъртък вечер се играят мачовете от предпоследния кръг в

...
В четвъртък вечер се играят мачовете от предпоследния кръг в
Коментари Харесай

ОБЗОР: Брюж и Игор Тиаго унижиха Бешикташ с 5:0

В четвъртък вечер се играят мачовете от предпоследния кръг в груповата фаза на шампионата Лига на конференциите.

След тях станаха ясни продължаващите към директните елиминации тимове от група А, защото Лил и Слован (Братислава) завоюваха срещите си, с цел да си подсигуряват първите 2 места в потока.

Всичко към този момент е ясно и в идващия подобен – В, от които напред не престават Гент и Макаби (Тел Авив). В група С е несъмнено единствено, че като първи ще продължи Виктория (Пилзен), който има цялостен актив от 15 точки, до момента в който Динамо (Загреб), Астана и Балкани ще спорят за втората позиция в последното завъртане.

В поток D също е известно, че Брюж и Бодо/Глимт се класират напред, откакто белгийският отбор посрами турския Бешикташ с 5:0 посред Турция, а с 2 гола се регистрира някогашният голмайстор на Лудогорец Игор Тиаго.

Още няколко незнайни се чака да паднат след срещите, които започват в 22:00 часа, сред които има една с българско присъединяване, защото точно.

РЕЗУЛТАТИ И ГОЛМАЙСТОРИ ОТ ЛИГАТА НА КОНФЕРЕНЦИИТЕ:

0:1 Дан Битон (35)
1:1 Гисли Ейолфсон (61)
1:2 Еран Захави (82)

0:1 Габриел Видович (48)
0:2 Такуро Канеко (78)

АЗ АЛКМААР - ЗРИНСКИ 1:0
1:0 Евангелос Павлидис (59, дузпа)

БЕШИКТАШ - БРЮЖ 0:5
0:1 Каспер Нилсен (4)
0:2 Игор Тиаго (14)
0:3 Игор Тиаго (46)
0:4 Рафаел Ониедика (51)
0:5 Андреас Сков Олсен (69)

БОДЬО/ГЛИМТ - ЛУГАНО 5:2
1:0 Амал Пелегрино (40)
2:0 Сондре Фет (52)
3:0 Патрик Берг (66)
3:1 Жан Целар (69)
4:1 Амал Пелегрино (79)
4:2 Борис Бабич (86)
5:2 Оскар Капскармо (89)

ГЕНТ - ЗАРЯ ЛУГАНСК 4:1
1:0 Малик Фофана (20)
2:0 Арсений Батагов (49)
3:0 Гифт Орбан (55)
4:0 Омри Генделман (75)
4:1 Денис Нагнойний (82)

КЛАКСВИК - СЛОВАН БРАТИСЛАВА 1:2
1:0 Мадс Микелсен (17)
1:1 Юрай Куцка (25)
1:2 Юрай Куцка (62)

ОЛИМПИЯ ЛЮБЛЯНА - ЛИЛ 0:2
0:1 Реми Кабела (15)
0:2 Юсуф Язъджъ (75)

БАЛКАНИ - ВИКТОРИЯ ПИЛЗЕН 0:1
0:1 Павел Сулц (81)

ХИК - АБЪРДИЙН 2:2
1:0 Хасан Банде (16)
2:0 Сантери Хощика (33)
2:1 Ангъс Макдоналд (41)
2:2 Дук (56)

ПРОГРАМА, НАЧАЛО 22:00 ЧАСА:

АЙНТРАХТ ФРАНКФУРТ - ПАОК

АСТЪН ВИЛА - ЛЕГИЯ ВАРШАВА

НОРДСЕЛАНД - ФЕНЕРБАХЧЕ

СПАРТАК ТЪРНАВА - ЛУДОГОРЕЦ

ФИОРЕНТИНА - ГЕНК

ЧУКАРИЧКИ - ФЕРЕНЦВАРОШ
Източник: novsport.com

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА



Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР