В Благоевград се провежда разследване по случай с укрит кокаин

...
В Благоевград се провежда разследване по случай с укрит кокаин
Коментари Харесай

МВР разследва случай на скрит кокаин в полицейско управление в Благоевград


В Благоевград се организира следствие по случай с укрит кокаин във Второ полицейско ръководство в град.

Наркотикът е открит предходната седмица, откакто по време на разпит обвинен оповестява, че в постройката на Второ районно управление (на МВР) е укрит кокаин. При осъществената инспекция полицейските чиновници откриват опиата, прикрит в празнина на вратата, водеща към преходното помещение на ареста.

Прокуратурата е известена за случая и управлява следствието, оповестява БНР. Засега няма информация кой е укрил опиата и дали в тази ситуация са забъркани полицейски чиновници.

В началото на октомври чиновник на реда от Петрич беше задържан по обвинявания, че е част от проведена група за произвеждане и разпространяване на канабис. Заедно с него в ареста попадна и мъж от село Беласица, прочут като локален дилър на опиати.

Само преди дни при профилирана акция в землището на санданското село Виногради органите на реда откриха към 10 кг изсъхнал канабис.
Източник: boulevardbulgaria.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР