В 21-ви век доживяхме в мирна Европа да има война.

...
В 21-ви век доживяхме в мирна Европа да има война.
Коментари Харесай

Борисов: В 21-ви век доживяхме в мирна Европа да има война

В 21-ви век доживяхме в мирна Европа да има война. Това съобщи водачът на ГЕРБ Бойко Борисов в централата на партията.

Борисов прикани да се провеждат филантропични коридори за българите в Украйна . По негови думи, 130 хиляди българи живеят единствено в Одеса.

" Предлагаме поддръжка, единение на нацията ", съобщи той.

Според Борисов, България ще последна ще пострада при положение на прекъсване на доставките на газ.

Лидерът на ГЕРБ прикани в декларациите, които осъждат нападението на Русия в Украйна ,  да участва думата " наказания ".

" Както и да се пробват да го назовават, това е война. Все едно да бомбардират Бояна, Варна, Стара Загора и ние да споделяме, че е някаква военна интервенция. Това е война по цялата територия на суверенна страна ", съобщи водачът на ГЕРБ Бойко Борисов.

" Предлагаме незабавно да се направи, през днешния ден да се употребява целия експертен капацитет на страната , в това число и на опозицията, проект – за енергийните източници, машиностроенето, медикаменти, хранително-вкусова индустрия ", изброи Борисов и добави, че същото важи и за търговията с Русия.

Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР