В 19:47 ч. на 27 май на тел. 112 е

...
В 19:47 ч. на 27 май на тел. 112 е
Коментари Харесай

Огнеборци от Мадан се отзоваха на сигнал за задимяване в района на пътя за село Лещак

В 19:47 ч. на 27 май на тел. 112 е получен сигнал за задимяване и мощна миризма в региона на основния път от разклона за с. Черна към с. Лещак, общ. Мадан, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи – Смолян.

Изпратен е екип на РСПБЗН – Мадан, който открива, че в селскостопански двор в с. Лещак локален гражданин следено изгаря растителни боклуци, в резултат на което се задимява пътният сектор. Екипът прекратява горенето на растителната маса и прави нужните дейности за обезопасяване на мястото.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР