В 18:28 часа вчера е получен сигнал за пожар във

...
В 18:28 часа вчера е получен сигнал за пожар във
Коментари Харесай

Пожар в Новозагорско! Има ли пострадали?

В 18:28 часа през вчерашния ден е получен сигнал за пожар във фургон , приспособен за живеене, в Новозагорско. Това оповестиха през днешния ден от. 

Фургонът се е намирал в частен парцел в село Асеновец

Произшествието е ликвидирано от 1 екип на РСПБЗН-Нова Загора. Пострадали няма.

Причината за пожара е погрешно боравене с отоплителен апарат – печка на твърдо гориво. Унищожени са техника, мебели, домашно имущество. Спасена е част от техниката.

Присъединете се към нашия 

Бум на пазаруването на гласове: Образувани са 41 досъдебни производства против едвам 3 на предходния избор

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР