Пожар в Новозагорско! Има ли пострадали?
В 18:28 часа през вчерашния ден е получен сигнал за пожар във фургон , приспособен за живеене, в Новозагорско. Това оповестиха през днешния ден от.
Фургонът се е намирал в частен парцел в село Асеновец .
Произшествието е ликвидирано от 1 екип на РСПБЗН-Нова Загора. Пострадали няма.
Причината за пожара е погрешно боравене с отоплителен апарат – печка на твърдо гориво. Унищожени са техника, мебели, домашно имущество. Спасена е част от техниката.
Присъединете се към нашия
Бум на пазаруването на гласове: Образувани са 41 досъдебни производства против едвам 3 на предходния избор
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




