В 07:50 часа днес, в гр. Стара Загора, на кръстовището

...
В 07:50 часа днес, в гр. Стара Загора, на кръстовището
Коментари Харесай

Жена прегази тази сутрин с колата си 18-годишно момче на пешеходна пътека в Стара Загора

В 07:50 часа през днешния ден, в гр. Стара Загора, на кръстовището на ул. “Христо Ботев “ с ул. “Любен Каравелов “ е настъпило пътнотранспортно произшествие , оповестиха от. 

По първична информация, същото е сред лек автомобил, ръководен от 41-годишна жена и 18-годишен пешеходец , който бил на пешеходна пътека. Пострадал е пешеходецът, откаран е в болница в Стара Загора, където е бил прегледан и освободен, без заплаха за живота.

Водачката е тествана за приложимост на алкохол, регистриран е негативен резултат. Местопроизшествието е посетено и обслужено от полицейски екип на бранш „ Пътна полиция “.

Присъединете се към нашия 

Мамят възрастни хора в Шумен: Искат им пари против нарастване на пенсията

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР