Крум Зарков: Уверен съм в добрия резултат и съм сигурен, че ни предстоят по-добри дни!
Уверен съм в положителния резултат и съм сигурен, че ни предстоят по-добри дни. Това сподели директно откакто упражни правото си на глас водачът на БСП-ОЛ, съобщи кореспондент на ФОКУС.
" Гласувах, тъй като оценявам демокрацията. Защитих идейните си разбирания, тъй като не са преходни. Гласувах за по-справедлива България! ", съобщи той.
гласоподава в СУ " Пенчо Славейков " и избра да гласоподава с машина.
Очаквайте детайлности!
" Гласувах, тъй като оценявам демокрацията. Защитих идейните си разбирания, тъй като не са преходни. Гласувах за по-справедлива България! ", съобщи той.
гласоподава в СУ " Пенчо Славейков " и избра да гласоподава с машина.
Очаквайте детайлности!
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




