Уважаван учител от Враца е починал след тежка борба с

...
Уважаван учител от Враца е починал след тежка борба с
Коментари Харесай

След битка с рака: Почина уважавана учителка от Враца

Уважаван преподавател от Враца е умрял след тежка битка с подло заболяване. Тъжната новина оповестява Булнюз.  

Вчера от този свят си е отишла Галя Попова. Жената беше диагностицирана с рак.

" Нашата Галя си отиде. Толкова се борихме за нея – сътрудници, другари, познати и непознати. Обединихме се, събирахме средства, вярвахме в чудото, само че не успяхме.

И въпреки всичко – в тази битка показахме най-ценното - човечността. Благодаря от сърце на всички, които помогнаха – с подаяние, с дума, с молитва! Вие бяхте част от нейната вяра!

Галя беше ярък, добър и мощен човек. Ще я помним постоянно с усмивката ѝ и с метода, по който караше всички към нея да имат вяра в положителното.

Не го заслужаваше! Беше доста рано! Имаше още толкоз неща да изживееш! Чакахме те! Учениците също! Вярвахме!

А в този момент, не можем да повярваме

Почивай в мир, скъпа Гале! “, пишат нейните близки.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР