Уулвърхямптън продължава историческия си рейд в Лига Европа. Тази вечер

...

Приказката на Уулвс продължава!

Уулвърхямптън продължава историческия си рейд в Лига Европа. Тази вечер възпитаниците на Нуно Ешпирито Санто се пребориха за своето четвъртфинално място в конкуренцията, откакто реализираха решителен триумф с 1:0 над Олимпиакос. Първата среща в Гърция беше приключила при тъждество 1:1.

В воин за " вълците " се трансформира тяхната огромна звезда Раул Хименес, осъществил единственото попадение от дузпа в 9-ата минута. Големият виновник за нейното присъждане беше френският пазач Ален, който позволи неправилност в отиграването си, а по-късно се наложи да фаулира Даниел Поденсе в наказателното поле.
 Базел също е измежду най-хубавите осем в Лига Европа

Швейцарците отстраниха Айнтрахт (Франкфурт)

Олимпиакос може да проклина шанса си, защото в 29-ата минута хората на Педро Мартинш стигнаха до попадение на Камара. То обаче бе анулирано поради засада след преразглеждане на обстановката с ВАР.

До края " червено-белите " имаха своите шансове да докарат мача до продължение, само че съществено пропуски пред Руи Патрисио направиха Кока, Гилерме и Юсеф Ел Араби.

В идващия кръг Уулвс ще имат тежък конфликт с един от любимците за трофея - Севиля.