Уулвърхамптън стигна до победата с 1:0 в домакинството си на

...

Уулвс поглежда нагоре след успех над Лийдс

Уулвърхамптън стигна до успеха с 1:0 в семейството си на в равносилен мач. Единственото попадение падна в 64-ата минута след страховит удар на. Топката се удари в гредата и се отклони във вратаря Илан Мелие, като се озова в мрежата.

Гостите бяха покрай гол малко преди попадението във вратата им. обаче отрази удара с глава на. При добавката също не съумя да прати топката в мрежата. Попадение на Бамфорд към края бе анулирано заради засада. В последната минута Хелдер Коща пропусна отлична опция да изравни, като стреля право в Патрисио.

{ Premier League }
Fim de Jogo..
Wolves 10 Leeds United
— MUNDSPRTIN‍‍‍‍‍ (@MundoSportin)
Отборът на е малко по-постоянен последните седмици и записа трета победа в последните си пет мача. С този триумф " вълците " изпревариха Лийдс и са на 11-о място.

Йоркшърци несъмнено нямаха шанс през днешния ден и записаха втора поредна загуба, само че са в отлична позиция след положителните изяви по-рано през сезона.

Премиър лийг 25 кръг, петък 19 февруари  Уулвърхамптън 1:0краен резулат  Лийдс Юнайтед