Уулвърхамптън разгроми с 4:0 Пюник и се класира за плейофите

...

Уулвърхамптън не прости на Пюник

Уулвърхамптън разгроми с 4:0 Пюник и се класира за плейофите на Лига Европа. " Вълците " отстраниха противника си от Армения с общ резултат 8:0, което е връх в клубната история. Мачът сигурно ще остане в спомените на Морган Гибс-Уайт, който означи първия си гол за отбора.

До почивката домакините направиха много пропуски. Макар и без част от звездите си, британският отбор с лекост създаваше положения, които започнаха да влизат през второто полувреме. В 54-ата минута Патрик Кутроне откри Педро Нето и 19-годишният гений вкара за 1:0. Четири минути по-късно Гибс-Уайт засече подаване на Нето и удвои задатъка на Уулвс.

В 64-ата минута Рубен Винагре вкара трети гол за домакините, а точка на разногласието постави Диого Жота в 87-ата минута. Португалецът беше прецизен след асистенция на резервата Раул Хименес.

В плейофите за влизане в групите Уулвърхамптън ще срещне Торино.

УУЛВЪРХАМПТЪН - ПЮНИК 4:0 (0:0)
1:0 П. Нето (54)
2:0 М. Гибс-Уайт (58)
3:0 Р. Винагре (64)
4:0 Д. Жота (87)

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

* Уулвърхамптън се класира за плейофите с общ резултат 8:0 Лига Европа 3 кръг, четвъртък 15 август  Уулвърхамптън 4:0краен резулат  Пюник