Уулвърхамптън пренася добрата си форма и през новата 2022 година.

...

Уулвс продължават с добрите игри и през 2022 година

Уулвърхамптън придвижва положителната си форма и през новата 2022 година. " Вълците " се поздравиха с втора поредна победа, откакто вкъщи надиграха Саутхамптън с 3:1. Селекцията на Бруно Лаге удари противниците си в точните моменти и по този начин зарадва последователите на " Молиню ".

Резултатът бе открит в 37-ата минута, откакто Раул Хименес бе прецизен от дузпа. Тя бе отсъдена за шпагат на Ян Беднарек в краката на Аит Нури.
 Нюкасъл - Уотфорд 1:1 в мач от Висшата лига
Нюкасъл пропиля огромен късмет за витални три точки

" Свраките " позволиха късно равнене от Уотфорд

След почивката успокоение внесе вторият гол за Уулвс, който беше дело на техния капитан Конър Коуди.
 Снимка 560285
Източник:

" Светците " направиха заветните мигове концепция по-интересни, откакто в 84-ата минута Джеймс Уорд-Праус понижи до 1:2. Улисани в офанзива обаче, гостите се оголиха в защита, а това беше превъзходен късмет за бързия Адама Траоре, който вкара един от дребното си голове напоследък с екипа на Уулвърхамптън.

" Оранжевите " са на осмо място с 31 точки, до момента в който Саутхамптън е 12-ти с 24.
 Норич - Евертън 2:1 в мач от Висшата лига