Иван Станчев: Най-хубавото е да знаеш, че вече си свършил работата
Утре, Волов-Шумен 2007 приема Рилци (Добрич). Срещата е от 33-ия кръг на Североизточната Трета лига.
„ Вече чакаме умерено идващите два мача. Най-хубавото е да знаеш, че към този момент си си приключил работата. Още по-сладко е, че постигнахме това с едвам 13-14 футболисти. Смятам, че превъзхождаме директните си съперници с колектив. Постигнахме това с отборна игра. Доволен съм от това, което се случва в тима като страст и организация “, разяснява пред клубния уебсайт Иван Станчев, президент на шуменския клуб.
„ Вече чакаме умерено идващите два мача. Най-хубавото е да знаеш, че към този момент си си приключил работата. Още по-сладко е, че постигнахме това с едвам 13-14 футболисти. Смятам, че превъзхождаме директните си съперници с колектив. Постигнахме това с отборна игра. Доволен съм от това, което се случва в тима като страст и организация “, разяснява пред клубния уебсайт Иван Станчев, президент на шуменския клуб.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




