Утре майка и син инвалиди ще останат без дом, след

...
Утре майка и син инвалиди ще останат без дом, след
Коментари Харесай

Майка и син остават без дом утре, ЧСИ изземва апартамента им в Кючука!

Утре майка и наследник инвалиди ще останат без дом, откакто частен правосъден реализатор ще изземе жилището им на улица  " Кичево " № 18 в Пловдив. Това оповестиха през днешния ден за Plovdiv24.bg от фондация "Сан Марко - М ". И прецизират: "Майката Лиляна е на 70 години и е с ТЕЛК решение, а синът й е психологично болен. Това е единственото им жилище, което фамилията преди време е заложило против заем при лихвар. Парите от дълго време са изплатени, дружно с лихвите. 
Частният правосъден реализатор ще извърши въвода във притежание на жилището от 10 часа. Лиляна е подготвена на крайни ограничения, в случай че бъде изхвърлена на улицата. и то на прага на зимата, дружно със своя психологично болен наследник. На 25.10.2017г. от 9,30 часа на адрес ул. " Кичево " 18, юрист ще даде конференция по проблема, като ще показа документи. 70-годишната жена неработоспособен не е схванала, че е дадена на частен правосъден реализатор. 
Припомнямe ви, че по самодейност на националния омбудсман Мая Манолова бе изменен Граждански процесуален кодекс в частта му за известяван на длъжниците от правосъдните реализатори. Лиляна не е имала никакъв късмет да отбрани своята благосъстоятелност, което евентуално е един от последните сходни проблеми у нас ".
Източник: plovdiv24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР