Мирослав Банчевски: Коварен противник
Утре Левски (Карлово) приема Загорец (Нова Загора). Срещата е от 32-ия кръг на Югоизточната Трета лига.
„ Спечелихме последния си мач, като тотално надиграхме сериозен съперник на неговия терен. Отново обаче сме на педали. Предстои ни извънредно тежка борба. Загорец е доста подъл тим. Също и много умел. Трябва обаче да се оправим. Надявам се сполучливо “, разяснява пред Sportal.bg Мирослав Банчевски, механически шеф на Левски.
„ Спечелихме последния си мач, като тотално надиграхме сериозен съперник на неговия терен. Отново обаче сме на педали. Предстои ни извънредно тежка борба. Загорец е доста подъл тим. Също и много умел. Трябва обаче да се оправим. Надявам се сполучливо “, разяснява пред Sportal.bg Мирослав Банчевски, механически шеф на Левски.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




