Венцеслав Иванов: Никой не се бие сам
Утре Ком (Берковица) ще играе в град Левски с едноименния отбор. Срещата е от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига.
„ Съперникът има опитни футболисти. За нас най-важното е какво ще създадем ние. Трябва да подходим отговорно към мача, тъй като никой тим няма самичък да се победи. Важно е да запазим успеваемостта от последния ни дуел. Трудно е с мотивацията в последните срещи от сезона. Но пък Северозападната Трета лига е с по-малко тимове и не сме изиграли толкоз доста мачове. Трябва да изпитваме наслаждение от играта “, разяснява пред Sportal.bg Венцеслав Иванов, треньор на Ком.
„ Съперникът има опитни футболисти. За нас най-важното е какво ще създадем ние. Трябва да подходим отговорно към мача, тъй като никой тим няма самичък да се победи. Важно е да запазим успеваемостта от последния ни дуел. Трудно е с мотивацията в последните срещи от сезона. Но пък Северозападната Трета лига е с по-малко тимове и не сме изиграли толкоз доста мачове. Трябва да изпитваме наслаждение от играта “, разяснява пред Sportal.bg Венцеслав Иванов, треньор на Ком.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




