На 3 и 4 юни: Движението в част от АМ Тракия преминава в една лента
Утре - 3 юни, и на 4 юни от 7 ч. до 20 ч. придвижването при 55-ти км на Автомагистрала " Тракия “ в двете направления ще е в една лента за отваряне на " прозорец “ в междинната разграничителна линия на автомагистралата за спешно прекосяване от едно платно в друго. Промяната в организацията на придвижване в правата в Софийска област е по отношение на бъдещи ремонтни действия на асфалтовата настилка, заяви АПИ за ФОКУС .
За осъществяване на плануваните действия в идващите дни ще е лимитирано прекосяването в изпреварващите ленти в двете платна, като придвижването на транспортните средства ще се реализира в дейните ленти. Необходимо е водачите да бъдат деликатни и прецизно да следват поставената пътна сигнализация.
За осъществяване на плануваните действия в идващите дни ще е лимитирано прекосяването в изпреварващите ленти в двете платна, като придвижването на транспортните средства ще се реализира в дейните ленти. Необходимо е водачите да бъдат деликатни и прецизно да следват поставената пътна сигнализация.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




