Утре (24 октомври) Берое“ гостува на Хебър“ в София. Срещата

...
Утре (24 октомври) Берое“ гостува на Хебър“ в София. Срещата
Коментари Харесай

Берое гостува на Хебър

Утре (24 октомври) „ Берое “ гостува на „ Хебър “ в София.

Срещата от 15 кръг на efbet Лига стартира в 20 ч. и ще бъде ръководена от Станимир Тренчев.

Николай Киров няма да може да разчита на Симеон Мечев, който е осъден за този дуел.

Преди изиграването на срещата „ Берое “ заема 11 място с актив от 12 т., а противникът в утрешния мач е на 14 позоция с 10 пункта. В последните си 5 мача „ Берое “ записа победа, тъждество и 3 загуби, а „ Хебър “ са в поредност от 1 победа и 4 загуби.

Станимир Тренчев ще бъде основен арбитър на дуела, а негови помощници ще бъдат Мартин Венев и Владимир Велев. Четвърти рефер е Венцислав Митрев, а на ВАР са Георги Иванов и Георги Тодоров. Делагат на БФС е Христо Ботев, а съдийски наблюдаващ е Георги Виделов.

До този миг двата отбора са изиграли 6 мача между тях в елита. В тях двата отбора са си разменили по една победа, а равенствата са 4. Последният дуел сред тези два тима в най-високото равнище на българския футбол бе през сезон 2000/01, когато мачът в Стара Загора приключва 1:1.
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР