Обявяват първото класиране за детските градини в София
Утре, 22 май 2026 година от 13:00 ч., в зала „ Официална " на Столична община ще бъде оповестено първото класиране за банкет в детските градини и ясли в София.
На брифинга ще бъдат показани резултатите и настояща информация, обвързвана с приема, както и идващите стъпки в процеса.
В събитието ще вземат участие кметът на София Васил Терзиев и заместник-кметът по обучение, спорт и юношески действия Десислава Желязкова.
На брифинга ще бъдат показани резултатите и настояща информация, обвързвана с приема, както и идващите стъпки в процеса.
В събитието ще вземат участие кметът на София Васил Терзиев и заместник-кметът по обучение, спорт и юношески действия Десислава Желязкова.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




