Утре - 20 март, от 8 ч. до 12 ч.

...
Утре - 20 март, от 8 ч. до 12 ч.
Коментари Харесай

Реорганизация в част от АМ Струма заради частични ремонти

Утре - 20 март, от 8 ч. до 12 ч. придвижването сред 88-ми и 90-ти км на Автомагистрала " Струма “, в област Благоевград, ще се реализира в една лента заради частични поправки на асфалтовата настилка. Дейностите ще се извършват поетапно в двете направления, като при реализацията им краткотрайно ще се лимитира прекосяването по дейната лента. Трафикът ще минава в изпреварващата лента и ще се подкрепя от регулировчици.

Необходимо е водачите да се движат с нараснало внимание и съобразена скорост, като следват прецизно поставената сигнализация и напътствията на регулировчиците.

Агенция " Пътна инфраструктура “ се извинява на водачите за породеното стеснение, само че осъществяването на плануваните действия е належащо, с цел да се увеличи сигурността на придвижване.

Всички жители и транспортни компании могат да получават информация за настоящата пътна конюнктура от интернет страницата на АПИ - www.api.bg;, както и когато и да е от денонощието на тел. 0700 130 20.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР