Устрем (Дончево) спечели вкъщи с 2:1 срещу Черноломец (Попово). Двубоят

...

Устрем с ценна победа

Устрем (Дончево) завоюва у дома с 2:1 против Черноломец (Попово). Двубоят е от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен триумф за домакините с оглед случилото се на терена. Съперникът им пък приключи мача с понижен състав. Васко Боев пусна топката зад бранителите, а Роберто Марков ги надбяга и даде задатък на Устрем. По еднакъв метод падна второто попадение, като този път осъществя Виктор Христов след асистенция на Никола Тодоров в 38-ата минута. Голмайсторът и Пламен Шестаков пропиляха благоприятни условия да вкарат още. Капитанът на гостите Беадир Беадиров пък стреля рисково от фаул, само че топката излезе в навън. Интригата се върна незабавно след почивката. Ясен Василев беше прецизен с глава в 50-ата минута за окончателното 2:1. Противникът сътвори обстановки, само че в завършващата фаза позволи неточности. В 85-ата минута Дани Бонев извърши нарушаване против състезател на Устрем и съдията го в профил с червен картон.