Устрем (Дончево) надви у дома Волов (Шумен) с 4:1. Двубоят

...

Устрем срази Волов с хеттрик

Устрем (Дончево) надделя вкъщи Волов (Шумен) с 4:1. Двубоят е от 25-ия кръг на Североизточната Трета лига. С хеттрик се отличи голмайстора на домакините Виктор Христов. Той откри резултата в 12-ата минута след асистенция на Васко Боев. Двамата повториха същото в 38-ата минута.

Съотборниците им Пламен Шестаков и Николай Илиев пропуснаха по една опция до почивката. Малко след нея играч на гостите докосна топката с ръка и Христов вкара дузпата – 3:0. В 63-ата минута настана блъсканица пред вратата на Устрем и Боян Димов осъществя почетното попадение. Николай Илиев фиксира окончателното 4:1 с гол от фаул в последните секунди.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.