Уругвайският нападател Луис Суарес направи мечтан дебют за Гремио, като

...

Луис Суарес избухна с хеттрик в дебюта си за Гремио

Уругвайският нападател Луис Суарес направи желан дебют за Гремио, като вкара хеттрик, с който оказа помощ на отбора си да завоюва Рекопа Гауча Сепуркупа след триумфа над Сао Луис с 4:1.

Суарес вкара трите си гола в рамките единствено на 37 минути, като Гремио означи всичките си попадения през първото полувреме. След попаденията на уругваеца имаше прекачване на вратаря и воле. Това е първи хеттрик за едно полувреме за Суарес от 2013 година, когато нападателят вкара три за Ливърпул против Норич във Висшата лига.

Луис Суарес, който игра още за Аякс, Барселона и Атлетико Мадрид, се сбогува с уругвайския Насионал през октомври, откакто оказа помощ на родния си отбор да стане първенец на Уругвай. Гремио ще играе в елита на Бразилия през този сезон, откакто завоюва промоция.

Източник: lupa.bg