Уругвай се наложи драматично над Египет с 1:0 във втория

...

Уругвай би Египет с късен гол

Уругвай се наложи трагично над Египет с 1:0 във втория мач от международното състезание в Русия. Победният гол за ”Ла Селесте ” бе маркиран в добавеното време от бранителя Хосе Хименес.
Първото полувреме приключи без голове, а египетските почитатели продължиха да се надяват, че Салах, който през днешния ден става на 26 години, влезе да помогне на отбора.

Суарес пропусна нова добра обстановка при започване на второто полувреме. След пас на Кавани той се измъкна елементарно от египетската отбрана, а по-късно стреля в краката на бранителя Хегази.

На нападателя на „ Барселона” бе и вторият огромен пропуск в мача. Кавани още веднъж подаде чудесно от границата на наказателното поле, а Суарес бутна топката в ръцете на вратаря Ел Шенави.

След двата пропуща настроението в отбора на Уругвай спадна, а египтяните започнаха по-остри офанзиви. Все отново в добавеното време бранителят на " Атлетико " Мадрид Хосе Хименес се разписа с глава и донесе триумфа на уругвайците.