Уругвай победи с 1:0 Уелс във финала за Китай къп.

...

Кавани развали перфектния старт на Гигс

Уругвай победи с 1:0 Уелс във финала за " Китай къп ". Единсон Кавани означи единственото попадение в мача в 49-ата минута. Нападателят на " Пари Сен Жермен " изигра своя мач номер 100 за националния отбор.

Още във 2-ата минута удар на Луис Суарес срещна гредата, откакто бе изведен от Бентакур. Последва пропуск на Единсон Кавани, а в 30-ата минута Суарес за повторно прати топката в гредата. В края на полувремето футболистите на Райън Гигс можеха да открият резултата, само че удар на Воукс бе майсторски избавен от Муслера.

Четири минути след подновяването на играта Диего Годин пусна дълъг пас към Кристиан Родригес, който откри Кавани на празна врата и той откри резултата.

До края на срещата Суарес и Кавани направиха още куп пропуски пред вратата на съперника.
Източник: btvnovinite.bg