Урал се върна към победите, след като загуби два поредни

...

Вълците останаха без треньор след загуба от Урал и Хичо

Урал се върна към успехите, откакто загуби два следващи мача преди паузата за националните тимове. Отборът на Николай Димитров се наложи с 2:1 при визитата си на новака Тамбов, а провалянето костваше поста на наставника на " вълците " Александър Григорян. Той беше отпред на отбора от април тази година, като го изведе до промоция за Премиер лигата, само че от началото на сезона Тамбов има едвам 8 точки и е финален в класирането.

Димитров беше титуляр и игра до 61-ата минута, в която домакините поведоха от дузпа. На мястото на българина влезе Андрей Панюков, а головете за обрата означиха Владимир Илин и Вараздат Ароян в разстояние на три минути сред 76-ата и 79-ата.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Премиер Лига 13 кръг, събота 19 октомври  ФК Тамбов 1:2краен резулат  Урал