Уотфорд и Манчестър Сити играят при резултат 0:2 в мач

...

НА ЖИВО: Уотфорд - Ман Сити 0:2

Уотфорд и Манчестър Сити играят при резултат 0:2 в мач от 15-ия кръг на Висшата лига. Двубоят стартир в 19:30 часа и ще бъде излъчен директно по DIEMA SPORT 2 , както и на онлайн платформата PLAY DIEMA XTRA . На уеб страницата Gong.bg ще може да наблюдавате всичко най-интересно от дуела.

Гостите стартираха чудесно дуела и постановиха напън в първите минути. Това даде резултат в 4-ата минута, когато Фил Фодън получи отляво, след което центрира на далечната греда, където Рахийм Стърлинг засече в мрежата на Даниел Бакман.

"Гражданите " продължиха да притискат противника си и в 11-ата минута вратарят на "стършелите " трябваше да се намесва уверено след изстрел на Джак Грийлиш. Възпитаниците на Пеп Гуардиола затвърдиха превъзходството си и изцяло направляваха владението на топката. Десет минути по-късно още веднъж аанглийският национал бе покрай попадение, само че изстрелът му бе отразен още веднъж от Даниел Бакман.

УОТФОРД - МАН СИТИ 0:2

0:1 Рахийм Стърлинг 4'

СТАРТОВИТЕ СЪСТАВИ:

УОТФОРД: Даниел Бакман, Кико Фемения, Уилям Троост-Еконг, Крейг Каткарт, Дани Роуз, Имран Лоуза, Том Клевърли, Муса Сисоко, Емануел Денис, Жоао Педро, Джошуа Кинг

Мениджър: Клаудио Раниери

МАН СИТИ: Едерсон, Кайл Уокър, Рубен Диаш, Аймерик Лапорт, Жоао Кансело, Родри, Илкай Гюндоган, Бернардо Силва, Райийм Стърлинг, Джак Грийлиш, Фил Фодън

Мениджър: Пеп Гуардиола

Гл. арбитър: Кевин Френд

Стадион: „ Викаридж Роуд “, Уотфорд